Życie bez ograniczeń Bilety Kraków 2016

Życie Bez Ograniczeń II – Kraków 1.10.2016

Druga edycja wydarzenia Życie Bez Ograniczeń odbędzie się 1 października 2016 roku w Krakowie. Przesłanie Nicka dociera do wielu grup społecznych. Wszędzie tam gdzie wiara, uczciwość i miłość są ważne, Nick kieruje swoje przesłanie. Dlatego zapraszamy na wydarzenie ludzi z różnych środowisk bez względu na religię, pochodzenie, rasę, poziom pełnosprawności, sytuację zawodową. Każdy potrzebuje inspiracji, którą przekazuje Nick Vujicic. Masz szansę być częścią unikalnego na skalę światową wydarzenia.

Życie Bez Ograniczeń I – Poznań 30.04.2016

30 kwietnia 2015 roku w Poznaniu odbyła się pierwsza edycja wydarzenia Życie Bez Ograniczeń. Po raz pierwszy na świecie obejrzeliśmy show, które łączyło w sobie wyjątkowe prelekcje takich ludzi jak: Nick Vujicic, Les Brown oraz fantastycznych gości Jakub B. Bączek, Łukasz Jakóbiak oraz innych! To była wielka próba połączenia przemówień z równie ważnymi występami artystycznymi – inspirująca całość opowiadała historię o marzeniach. Wydarzenie skierowane było do każdego bez względu na wiek, wiarę i inne ograniczenia. Wyjątkowa podróż do świata, w którym takie wartości jak miłość, uczciwość i prawda są najważniejsze. Poczuliśmy niesamowite emocje i obejrzeliśmy 30 minutową sztukę teatralną, którą przedstawiło ponad 40 aktorów, by zainspirować wszystkich uczestników.

Nick Vujicic Książka

Fascynująca, porywająca i ogromnie inspirująca książka wyjątkowego człowieka, dla którego niemożliwe nie istnieje. Bestsellerowa pozycja Nicka Vujicica, który motywuje ludzi na całym świecie!

Nick Vujcic to absolutna legenda. Niezwykły człowiek, który pokonał samego siebie, by żyć bez ograniczeń. Schorzenie objawiające się brakiem kończyn nie przeszkodziło mu w prowadzeniu własnej firmy, podróżowaniu po całym świecie i… napisaniu książki, którą zainspirował miliony ludzi! To opowieść o własnej sile, pasji i ukrytej energii, która pozwala pokonać wszystkie trudności i słabości nękające każdego z nas. O tym, jak mimo przeszkód żyć szczęśliwie i oddychać pełną piersią.

Nick Vujcic to jeden z najpopularniejszych mówców motywacyjnych na całym globie. Prowadzi szkolenia grupowe i biznesowe, przemawia na konferencjach, znajduje czas na działalność charytatywną, a przede wszystkim uczy jak prowadzić aktywne i spełnione życie. Mimo trudności. Mimo wszystko.

 • Tytuł: Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!
 • Autor: Vujicic Nick
 • Tłumaczenie: Kwiatkowski Piotr
 • Wydawnictwo: Aetos Media
 • Język wydania: polski
 • Język oryginału: angielski
 • Ilość stron: 288
 • Numer wydania: I
 • Data premiery: 2012-08-09
 • Rok wydania: 2012
 • Forma: książka

Nick Vujicic Cyrk Motyli FILM

Cyrk motyli to film z Nickiem Vujicicem w roli głównej. Film Cyrk Motyli (Nick Vujicic) to krótkometrażowy film nakręcony w 2009 roku. Producentem filmu jest Joshua Weigel. To również człowiek, który stworzył cały scenariusz, wraz ze swoją żoną Rebeką. Film wygrał bardzo wiele nagród filmowych, poczynając od Clint Eastwood Filmmaker Award, 2010 Carmel Film & Art Festival poprzez Best Short Film i wiele innych.

Pan Mendez podróżuje po Ameryce wraz ze swoim “Cyrkiem motyli”. Za namową małego chłopca udaje się na pokaz konkurencyjnej trupy, gdzie jego uwagę zwraca Will, młody mężczyzna pozbawiony kończyn.

Akcja filmu Cyrk Motyli (Nick Vujicic) dzieje się czasach Wielkiego Kryzysu i przedstawia grupę cyrkową, która podróżuje ze swoimi występami i podnosi ludzi na duchu. Podczas wizyty w przydrożnym cyrku spotykają człowieka bez kończyn, który postanawia przyłączyć się do nich, by poprawić swój los. W filmie między innymi występują Eduardo Verástegui jako pan Mendez, Nick Vujicic jako Will i Doug Jones jako Otto. Istnieją plany aby Cyrk motyli stał się filmem pełnometrażowym.

 • Reżyseria filmu Cyrk Motyli: Joshua Weigel
 • Scenariusz filmu Cyrk Motyli: Joshua Weigel wraz z żoną Rebekah Weigel
 • Gatunek filmu Cyrk Motyli: Dramat Krótkometrażowy
 • Produkcja filmu Cyrk Motyli: USA
 • Premiera filmu Cyrk Motyli: 31 sierpnia 2009 (świat)

Nick Vujicic Bilety

16 marca wystartowała sprzedaż biletów na wydarzenie Życie Bez Ograniczeń 2 – Nick Vujicic 2016. Bilety są dużo tańsze niż na pierwszej edycji tego wydarzenia, gdyż mieszczą się w przedziale 110-500 zł (w zależności od wybranego sektora). Zdecyduj jaki bilet i w jakim sektorze chcesz siedzieć. Miejsce, w którym odbędzie się całe wydarzenie to hala Tauron Arena Kraków.

Wiele osób czekało na otwarcie sprzedaży biletów na spotkanie z Nickiem Vujicicem, dlatego zarezerwuj swoje miejsce już teraz. Do sprzedaży trafiło blisko 11 tysięcy biletów. Warto zaznaczyć, że w pierwszej edycji Życia bez ograniczeń uczestniczyło ponad 25 tysięcy osób. Oznacza to, że bilety Nick Vujicic Kraków zostaną bardzo szybko wyprzedane z uwagi na pojemność hali Tauron Kraków Areny.

Tauron Arena Kraków Bilety Nick Vujicic

Nick Vujicic Bilety – cennik biletów

Cena biletów zależy od wybranego sektora (110-500 zł). Bilety są znacznie tańsze niż przed rokiem (dla porównania ceny na Życie Bez Ograniczeń 1 kształtowały się następująco: 900 zł, 615 zł, 280 zł, 180 zł, 130 zł. Sprzedaż biletów na Życie Bez Ograniczeń 2 ruszyła 16 marca 2016 roku. Możesz zarezerwować swój bilet na Nicka Vujicica w następujących sektorach:

 • Fioletowy – 500 zł
 • Czerwony – 347 zł
 • Niebieski – 250 zł
 • Żółty – 197 zł
 • Zielony – 145 zł
 • Granatowy – 125 zł
 • Pomarańczowy – 110 zł

Gdzie odbędzie się spotkanie z Nickiem Vujicicem?

Rok temu spotkaliśmy się w Poznaniu. Tym razem spotkanie z Nickiem Vujicicem odbędzie się w Krakowie. Polska ponownie przywita jednego z najbardziej inspirujących ludzi na kuli ziemskiej. W sprzedaży pojawi się ograniczona pula biletów – 11 tysięcy biletów.

Bilety Nick Vujicic – sprzedaż ruszyła

Bilety Nick Vujicic już dostępne w sprzedaży. Zarezerwuj swój bilet, jeśli wybierasz się na to wydarzenie. Bilety na Nicka Vujicica wyprzedają się w błyskawicznym tempie. Większość biletów jest już zarezerwowana. Skorzystaj z możliwości rezerwacji ostatnich biletów.

Dlaczego Życie Bez Ograniczeń jest wydarzeniem unikalnym na skalę światową?

Po raz pierwszy na świecie zobaczysz show, które łączy w sobie wyjątkowe prelekcje światowej klasy liderów, którym przewodzić będzie sam Nick Vujicic! To próba połączenia przemówień z równie ważnymi występami artystycznymi – inspirująca całość opowiadająca historię o marzeniach.

Wydarzenie skierowane do każdego bez względu na wiek, wiarę i inne ograniczenia. Wyjątkowa podróż do świata, w którym takie wartości jak miłość, uczciwość i prawda są najważniejsze.

Poczuj niesamowite emocje i zobacz niezwykłą sztukę, którą opowiada autentyczną historię o pokonywaniu przeszkód by zainspirować Cię do pozytywnych zmian w Twoim życiu. Grupa ponad 1000 wspaniałych osób, która pracuje nad tym wydarzeniem: organizatorzy, prelegenci, artyści by sprawić, że 1 października 2016 r. będzie jednym z najszczęśliwszych dni w Twoim życiu.

Nick Vujicic to Gigant życia, który odwiedza na drugim końcu świata wioski pełne dzieci zarażonych HIV po to, aby dodać im siły w walce o życie. Wszędzie tam, gdzie innym zagląda strach w oczy, pojawia się Nick. Jego życie i to kim jest niesie niezwykle ważne przesłanie – żyj bez ograniczeń bez względu na sytuację, w której się aktualnie znajdujesz. Pragniemy, aby jego wyjątkowa historia stała się również podstawą wyjątkowego widowiska artystycznego – tańca, muzyki i śpiewu, które pobudzą wszystkie zmysły i dadzą ludziom energię do przezwyciężenia swoich ograniczeń.

Mamy marzenie, aby dać szansę Polakom na cudowne chwile, które będą niezwykłą inspiracją do zmian na kolejne pokolenia. Wierzymy, że postawa jaką zaprezentują prelegenci będzie wyjątkowym preludium do kształtowania takich wartości jak: miłość, wiara, człowieczeństwo wśród ludzi.

Kto wystąpi na kongersie?

Żyjący bez ograniczeń są wśród nas. Idąc przez życie realizują się tak jak każy człowiek. Pragną szczęścia tak jak TY, ale są w tym dążeniu nieustępliwi.

To co ich odróżnia to wewnętrzna siła jaką zdobyli na drodze zwanej życiem. To często ukryci bohaterowie, którzy w swej podróży pokonali wiele przeciwności losu by zrealizować dany cel. Ich hart ducha i wiara w to, że niemożliwe może stać się realne jest fundamentem tego co robią. Wierzyli pomimo faktu, że “świat” wystawiał ich na największe próby.

Żyjący Bez Ograniczeń są gotowi poświęcić wiele by wnieść wartość do świata, w którym żyją. Głęboko wierzą, że jesteś jednym z nich. Kim są? Z miesiąca na miesiąc będziemy odsłaniać sylwetki naszych fantastycznych prelegentów.

Nick Vujicic

Nick Vujicic to istny „Gigant Życia”, człowiek udowadniający, że nie ma barier nie do przekroczenia. Aktywnie prowadzi ponad 36 kanałów na YouTube, ma ponad 4 miliony fanów na Facebooku.

Nick Vujicic to australijski mówca motywacyjny pochodzenia serbskiego, urodzony z rzadką chorobą znaną jako zespół tetra-amelia, czyli całkowitym wrodzonym brakiem kończyn. Na całym świecie prowadzi wykłady na temat niepełnosprawności, motywacji i wiary w Boga.

Nick urodził się jako najstarsze dziecko pastora i pielęgniarki. Rodzice byli zszokowani, gdy okazało się, że nie ma obu rąk ani nóg, jedynie jedną zdeformowaną stopę. Początkowo nie mógł chodzić do zwykłej szkoły, ponieważ prawo stanu Wiktoria zakazywało tego dzieciom niepełnosprawnym fizycznie. Jednak gdy prawo się zmieniło, Vujicic był jednym z pierwszych niepełnosprawnych uczniów uczęszczających do szkoły razem z pełnosprawnymi.

Dla kogo Bilety Nick Vujicic?

Przesłanie Nicka dociera do wielu grup społecznych. Wszędzie tam gdzie wiara, uczciwość i miłość są ważne, Nick kieruje swoje przesłanie. Dlatego zapraszamy na wydarzenie ludzi z różnych środowisk bez względu na religię, pochodzenie, rasę, poziom pełnosprawności, sytuację zawodową. Każdy potrzebuje inspiracji, którą przekazujemy.

Nick Vujicic Kraków – październik 2016 (osobiste zaproszenie)

Mamy dla Was osobiste zaproszenie Nicka Vujicica na wydarzenie Życie bez ograniczeń 2. Zapisz sobie tę datę w kalendarzu: 1 października 2016 – Tauron Arena Kraków. To właśnie tego dnia odwiedzi nas niezwykle inspirujący człowiek. Nick Vujicic postanowił nagrać video specjalnie dla Polaków, którzy oczekują na jego przybycie. Jesteśmy bardzo wdzięczni i widzimy się już w październiku 2016. Nick Vujicic – przybywaj!

Nick Vujicic Kraków – październik 2016 (osobiste zaproszenie)

Cześć! Tu Nick Vujicic. Polsko, bardzo się cieszę, że przyjeżdżam do Krakowa pierwszego października 2016 roku. Przywieź ze sobą przyjaciół, rodzinę, tych którzy potrzebują inspiracji, nadziei, kluczy do życia bez ograniczeń. Bardzo Was kocham i już nie mogę się doczekać powrotu do Waszego pięknego kraju. Trzymajcie się i zamówcie sobie bilety.

Sprzedaż biletów Nick Vujicic Kraków 2016

Ponieważ pytacie o możliwość zakupu biletów na wydarzenie Życie Bez Ograniczeń z Nickiem Vujicicem w roli głównej – śpieszymy donieść, że sprzedaż biletów zostanie otwarta późnym wieczorem po retransmisji 16 marca. Jeśli jeszcze nie jesteś zapisany, zapraszamy do rejestracji.

Poniżej znajdziesz mapę miejsc, która będzie obowiązywała na Życiu Bez Ograniczeń 2. Zapraszamy do śledzenie na bieżąco wydarzeń związanych ze startem sprzedaży, ponieważ ilość biletów jest ograniczona (tylko 14 tysięcy biletów).

Sprzedaż biletów Nick Vujicic Wrocław 2016

Życie Bez Ograniczeń 2 przyniesie wiele nowych atrakcji:

 • zupełnie nowy scenariusz; nowi artyści, nowe elementy widowiska, które nie były jeszcze pokazane w żadnym innymi miejscu;
 • zupełnie nowa scena, która będzie dokładnie na samym środku Kraków Tauron Areny,
 • nowi prelegenci (no oczywiście poza Nickiem Vujicicem); krok po kroku będziemy informować o nowych prelegentach (łącznie wystąpi sześć prelegentów).

Sprzedaż biletów na wydarzenie Życie Bez Ograniczeń 2 (Nick Vujicic Polska) Wrocław 2016 – ruszy na przełomie marca. Odwiedź nas za kilkanaście dni, by zdobyć swój bilet na Nicka Vujicica. Zapraszamy.

BILETY – Życie bez ograniczeń 2 VIDEO

Bilety na Życie bez ograniczeń 2 w sprzedaży już 16-17 marca. Zanim zostanie otwarta sprzedaż, zapraszam do obejrzenie video, które pokazuje kim tak naprawdę jest Nick Vujicic. Video to jest niezwykle inspirujące, bo pokazuje jak tak naprawdę żyje człowiek bez nóg i rąk. Wydawałoby się to niemożliwe – a jednak! Nick Vujicic przyjeżdza po raz kolejny do Polski, aby być główną gwiazdą eventu Życie bez ograniczeń 2 (zamów swój bilet już wkrótce).

BILETY – Życie bez ograniczeń 2 VIDEO

Ten świat naprawdę potrzebuje nadziei, ten świat naprawdę potrzebuje kierunku, ten świat naprawdę potrzebuje prawdy. Chcę, żebyś coś wiedział. Jeżeli żyjesz masz dar, dar rozwijania się. Bitwa po bitwie, musisz zrozumieć, przejdziesz przez to. To jest właśnie siła nadziei. Kiedy miałem 10 lat, próbowałem się utopić. Próbowałem poddać się. Dlaczego? Bo nie widziałem nadziei. Chcę, żebyś wiedział, że jestem niezwykle wdzięczny za to, że tutaj jestem. Nie poddawaj się!

Gdzie Nick Vujicic w Krakowie 2016 – Tauron Arena Kraków

Życie Bez Ograniczeń 2 odbędzie się tym razem na zamkniętym obiekcie. Pierwsza edycja odbyła się na otwartym stadionie INEA w Poznaniu. Mimo, że był kwiecień, to aura w Polsce była wtedy bardzo chłodna. Całe szczęście w tym roku Życie Bez Ograniczeń 2 odbędzie się na zamkniętym obiekcie Tauron Arena Kraków. Nick Vujicic wystąpi w Tauron Kraków Arena.

Gdzie odbędzie się Życie bez ograniczeń 2 Nick Vujicic 2016?

Ponieważ Tauron Arena Kraków jest zdecydowanie mniejszym obiektem – dostępnych miejsc będzie niecałe 15.000. Sprzedaż biletów na pewno zakończy się dużo wcześniej z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc. Podczas Życia Bez Ograniczeń było ponad 30.000 miejsc i 25.000 uczestników, w tym roku więc jest prawie o połowę mniej miejsc niż ostatnio. Warto zarezerwować swój bilet jak najszybciej.

Retransmisja Życie Bez Ograniczeń Poznań

Przekazujemy informacje od organizatora wydarzenia Życie Bez Ograniczeń – firmy Milewski&Partnerzy. Jak wiemy w październiku czeka nas kolejna edycja tego wydarzenia, jednak zanim to nastąpi wyemitowana zostanie retransmisja przemówień m.in. Nicka Vujicica z ubiegłego roku w Poznaniu. Odbędzie się ona 16 marca o godz. 19:00.

Całość retransmisji jest zaplanowana na maksymalnie 1,5 h po niej od razu wystartuje sprzedaż biletów na Życie Bez Ograniczeń 2 w Krakowie. Główną gwiazdą tego wydarzenia będzie oczywiście Nick Vujicic.

Zapisz sobie zatem tę datę w kalendarzu. Będzie to prawdopodobnie jedyna możliwość, aby zobaczyć co działo się rok temu na imprezie Życie bez ograniczeń 1.

Szacujemy, że wszystkie bilety rozejdą się w maksymalnie 3 dni biorąc pod uwagę, że mamy “tylko” 14.000 miejsc, gdzie na stadionie w Poznaniu mieliśmy aż 30.000 dostępnych miejsc. Dobrze więc abyś był/a z nami w trakcie retransmisji by zarezerwować swój bilet zaraz po.

To bardzo ważne! Biletów jest ograniczona ilość. Dlatego zachęcamy do zapisania się i aktywnego uczestniczenia w retransmisji. Na końcu zostanie otwarta sprzedaż na wydarzenie Życie bez ograniczeń 2 w Krakowie.

Na retransmisję mamy zapisanych ponad 25.000 uczestników, szacujemy, że będzie ich powyżej 50.000 a biletów dostępnych tylko 14.000.

To będzie jeden z największych emisji LIVE w Polsce w ostatnim czasie. Bądź online razem z nami i zarezerwuj swoje miejsce.

Będzie 8 kategorii cenowych a najtańsze bilety będą zaczynały się o 70-80 złotych.
Udało nam się wyeliminować problem z pierwszej edycji i dzięki temu, że wydarzenie odbędzie się w zamkniętym obiekcie nie będzie problemu z temperaturą.

Bilety będą dużo tańsze niż przed rokiem i co ważne – impreza odbędzie się na krytej Arenie. W Poznaniu było bardzo zimno, ale w tym roku nam to nie grozi. Atmosfera będzie bardzo gorąca!