Bilety na Pudziana KSW Pudzian – Kowalczyk

Kolejny hit na gali KSW 39. Właściciele KSW zwlekali z ogłoszeniem rywala Mariusza Pudzianowskiego. Okazało się, że rywalem słynnego Pudziana będzie inny strongman – Tyberiusz Kowalczyk (bilety KSW).

Kiedyś oglądaliśmy ich pojedynki, gdzie rywalizowali jako strongmani. Teraz czas, aby zmierzyć się w klatce KSW Koloseum. 27 maja na PGE Narodowym dwóch najsilniejszych zawodników w Polsce Mariusz Pudzianowski (10-5, 4 KO, 2 Sub) i Tyberiusz Kowalczyk (3-0, 2 KO, 1 Sub) stoczą trudny pojedynek… a emocji na pewno nie zabraknie.


Bilety na Pudziana

Co ciekawe Tyberiusz Kowalczyk – w przeciwieństwie do Pudzianowskiego – jest niepokonany na ringach MMA. Wygrał wszystkie walki, jakie stoczył w tej formule. Na jego liście znaleźli się między innymi: Tomas Vaicickas, Szostak czy Tomasz Czerwiński.

Mariusz Pudzian Pudzianowski stoczył więcej walk w formule MMA i więcej przegrał. To jednak Pudzian wychodzi do tego pojedynku jako faworyt. Najsilniejszy facet na świecie – Pudzian – ma za sobą walki z Thompsonem, Nastulą, Rollesem Gracie, a także Popkiem Monsterem. Z pewnością walka z Tyberiuszem będzie niezwykle elektryzującym pojedynkiem.

Pudzian Bilety KSW 39 (Pudzian – Kowalczyk)

Zapraszamy do rezerwacji biletów. Sprzedaż już jest rekordowa i zostały ostatnie miejsca. Zobacz na żywo walkę Mariusza Pudziana Pudzianowskiego z Tyberiuszem Kowalczykiem.


Bilety na Pudziana

Rodrigues Różalski Bilety na KSW 39

To kolejna elektryzująca walka gali KSW 39. Kontrowersyjny zawodnik polskiej sceny MMA i ubiegłoroczny pogromca Mariusza Pudzianowskiego Marcin Różalski. Jego rywalem będzie Fernando Rodrigues (bilety KSW 39).

Rodrigues Różalski Bilety KSW 39

Rodrigues Różalski Bilety KSW 39

Marcin Różalski to człowiek czynu. W ostatniej walce załatwił bez kompromisów legendarnego Mariusza Pudzianowskiego. To był arcyciekawy spektakl. Teraz kolejne wyzwanie przed Różalem – walka o pas federacji KSW. Na jego drodze stanie brazylijczyk Rodrigues.

29-letni Brazylijczyk z hukiem pokazał się kibicom polskiego MMA. Na wejściu załatwił utytułowanego Karola Bedorfa. Teraz zmierzy się z Różalskim. Jedno jest pewne! To będzie fenomenalne widowisko, które prawdopodobnie skończy się nokautem.

Rodrigues Różalski Bilety KSW 39

Pojedynek KSW w królewskiej kategorii Rodrigues Różalski przejdzie z pewnością do historii. Waleczny i nie przebierający w słowach Marcin Różalski od kilku ostatnich walk zapowiada zakończenie kariery. W wywiadzie powiedział, że jeśli wygra to będzie idealne zwieńczenie jego kariery. Czy tak będzie? Zapraszamy na KSW 39 na walkę Rodrigues Różalski – bilety już w sprzedaży.


Rodrigues Różalski Bilety KSW 39

Khalidov Mańkowski Bilety KSW Colosseum 39 Warszawa

Na powrót wielkiego mistrza MMA czekają wszyscy Polacy i nie tylko. Mamed Khalidov – ulubieniec kibiców KSW. Niepokonany od wielu lat i zawsze spektakularnie kończący walki – wraca do ringu! To będzie pierwszy w historii KSW pojedynek mistrzów – Khalidov vs Mańkowski (bilety KSW 39).

Zapraszamy na galę KSW 39 już 27 maja. Mistrz KSW w wadze średniej Borys Mańkowski oraz największa gwiazda MMA Mamed Khalidov dadzą na pewno niezapomniane widowisko. Mamed Khalidov z bardzo dobrym bilansem (32-4-2, 12 KO, 17 Sub) zmierzy się z mistrzem KSW w kategorii półśredniej Borysem Mańkowski, którego bilans przedstawia się następująco (19-5-1, 3 KO, 7 Sub).


Bedorf Kita Bilety KSW 39

Mamed Khalidov to gwiazda światowego formatu, którego nie pokonał nikt od 7 lat! Z sukcesem kończył walki przed czasem z bardzo trudnymi rywalami. Nieprzerwana seria 12 zwycięstw i większość zakończona w pierwszej rundzie. Mamed Khalidov zasłynął również w walce z Michałem Materlą, którego również posłał na deski.

Borys Mańkowski w starciu z Khalidovem to trochę zaskoczenie dla fanów MMA i KSW. Pomimo, że jest najlepszym mistrzem kategorii półśredniej w Polsce – nie cieszy się taką sympatią jak jego rywal.

Warto zaznaczyć, że w maju 2014 Borys Mańkowski pokonał Aslambeka Saidova. Kolejne walki Mańkowskiego to tylko potwierdzenie jego wielkiego talentu i zapału do walki. Na KSW 37 Borys Mańkowski zamknął usta wszystkim niedowiarkom – niszcząc w ringu Johna Maguire’a.

Khalidov Mańkowski Bilety KSW 39

Bilety na walkę Khalidov Mańkowski dostępne są już w sprzedaży. Niestety większość biletów znalazła już swoich nabywców. Jeśli chcesz zasiąść na stadionie PGE Narodowy i obejrzeć walkę Khalidow Mańkowski na żywo – koniecznie zarezerwuj swój bilet. Właściciele KSW już ogłosili, że rekord sprzedaży został pobity. Zostały ostatnie bilety na KSW 39.


Bedorf Kita Bilety KSW 39

Ariane Lipski – Diana Belbita Bilety KSW 39

Kto powiedział, że sztuki walki mogą uprawiać tylko panowie? W większości krajów zdecydowana większość osób, które uprawiają ten niebezpieczny sport walki to oczywiście osoby płci męskiej.

Od kilku edycji możemy jednak obserwować na galach KSW MMA – również panie. Czas zatem przedstawić pojedynek żeński na KSW 39: Ariane Lipski kontra Diana Belbita (sprawdź dostępność biletów na walkę KSW Lipski vs Belbita).

Lipski Belbita KSW Bilety


Lipski Belbita Bilety KSW 39

Ariene Lipski pokazała już dwa niewiarygodne nokauty na imprezach KSW. 23-letnia Brazylijka zadebiutowała w KSW w listopadzie 2015 roku. Wtedy to genialnie zaatakowała swoją rywalkę i posłała ją na deski.

O umiejętnościach Lipski musiała przekonać się Katarzyna Lubońska. Kolejna pokonan rywalka to Sheila Gaff. Była to najlepsza walka wieczoru – kapitalny spektakl! Na KSW 39 Koloseum szykuje się po raz kolejny arcyciekawe starcie.

Diana Belbita to także utytułowana zawodniczka MMA. Wygrała kolejno ostatnie trzy walki. Nazywa jest wojowniczą księżniczką. Potrafi kopać i ostro bić, co mamy nadzieję pokaże na gali KSW 39 w Warszawie już 27 maja 2017 roku. Zapraszamy!

Lipski Belbita Bilety KSW 39

Bilety na walkę pań Lipski Belbita (KSW 39) już w sprzedaży. Gala KSW Colosseum na PGE Narodowym cieszy się niezwykle dużym zainteresowaniem, dlatego jeśli jesteś zainteresowany koniecznie sprawdź dostępność biletów. Ostatnie bilety KSW 39 Lipski Belbita – (rezerwuj bilety).


Lipski Belbita Bilety KSW 39

Bedorf Kita Bilety na KSW 39 w Warszawie

Waga ciężka w każdym sporcie rządzi się swoimi prawami. Tak jest również w federacji KSW – tak będzie również na KSW 39 w Warszawie. Jednym z kluczowych pojedynków tej gali będzie starcie wagi ciężkiej Karol Bedorf – Michał Kita (sprawdź bilety KSW 39).

Bedorf Kita Bilety KSW 39

Michał Kita z bardzo ciekawym bilansem (17-8, 9 KO, 6 Sub) stoczy już drugi pojedynek z byłym posiadaczem pasa KSW – Karolem Bedorfem, legitymującym się bilansem (14-3, 5 KO, 3 Sub). Podobnie jak w pierwszej walce, tak i w drugiej – faworytem będzie Karol Bedorf. Bukmacherzy nie dają większych szans na zwycięstwo Michała Kity na KSW 39.


Bedorf Kita Bilety KSW 39

Karol Bedorf po srogim laniu w poprzedniej walce, zupełnie zmienił sposób przygotowań i otwarcie zapowiada, że pokaże się kibicom z zupełnie innej strony. Czy tak będzie? O tym przekonamy się na największej gali MMA w Europie – KSW 39. Karol Bedorf był niepokonany przez praktycznie 5 lat.

Przez te wszystkie lata Bedorf wyrastał na prawdziwego mistrza wagi ciężkiej. Niespodziewana porażka w ostatniej walce kazała mu zrewidować swoje plany. Wcześniej Karol Bedorf spokojnie wygrywał z takimi rywalami jak: Paweł Nastula, Rolles Gracie i James McSweeney. Karol Bedorf zmiażdżył również potężnym kopniakiem (w pierwszej walce) Michała Kitę. Czas na wielki rewanż na stadionie w Warszawie.

Pomimo, że Michał Kita od lat jasno zgłasza aspiracje na kluczowego zawodnika wagi ciężkiej, jego nazwisko nie wpisało się na stałe w notesie fanów sztuk walki. O tyle o ile Bedorf zyskał miano najlepszego zawodnika wagi ciężkiej – Michał Kita podążał w cieniu swojego rywala. Michał Kita w swoim debiucie na KSW przegrał właśnie z Karolem Bedorfem. Michał Kita odkuł się na KSW 36, gdzie pokonał Michała Włodarka w pierwszej rundzie. Dzięki temu zwycięstwu właściciele KSW dali mu ponowną szansę, aby zmierzyć się z ulubieńcem kibiców – Karolem Bedorfem.

Bedorf Kita Bilety KSW 39

Bilety na historyczną galę KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym, 27 maja w Warszawie już w sprzedaży. Bilety sprzedają się w niesamowitym tempie. Jeszcze nigdy w historii widowisk KSW bilety nie sprzedawały się tak szybko. Pomimo olbrzymiego stadionu PGE Narodowy – może się okazać, że biletów zabraknie dużo wcześniej przed oficjalnym terminem KSW (bilety KSW 39).


Bedorf Kita Bilety KSW 39

Popek Burneika Bilety KSW Colosseum Warszawa 2017

Popularny i kontrowersyjny Monster Popek zawalczy ponownie na gali KSW. Popek Monster powróci do klatki na KSW 39 Colosseum – już 27 maja 2017 roku. Kto będzie jego przeciwnikiem? Na PGE Narodowym w Warszawie pojawi się równie kontrowersyjny i popularny Robert Burneika. To z pewnością jedna z najciekawszych walk, zaliczanych do kategorii “śmiesznych”. Patrzac na historię walk – mieliśmy podobne starcie Roberta Burneiki z Macinem Najmanem. Mieliśmy również Najmana z Pudzianowskim. Teraz mamy Popka z Burneiką!

Rewelacyjna karta walk na KSW 39 przyciąga rzesze uczestników. Rekord sprzedanych biletów już został pobity. Niewątpliwie do rekordów przyczyni się walka Popek Monster – Robert Burneika (sprawdź bilety KSW 39).

Popek Burneika Bilety KSW 39

Popek Burneika Bilety KSW 39

Popek Monster trafił do KSW w 2016 roku w hitowej gali, na które zmierzył się z legendą, byłym strongmanem – Mariuszem Pudzianowskim. Wtedy to Mariusz Pudzianowski bez większych problemów rozłożył Popka Monstera. Czy gwiazdor muzyki Popek Monster tym razem pokona swojego rywala?

Wszystko wskazuje na to, że ma bardzo duże szanse. Robert Burneika nie grzeszy szybkością i z pewnością tutaj Popek Monster będzie szukał swojej szansy. Już w maju przekonamy się, czy Popek Monster jest w stanie wejść na drogę zwycięstw KSW.

Robert Burneika jest młodszy od swojego rywala Popka Monstera. Do tej pory stoczył dwie oficjalne walki i obie zwyciężył przed czasem. Inauguracyjnie zabłysnął już w 2012 roku. Wówczas to Robert Burneika, okrzynięty przez internet jako Hardkorowy Koksu – z łatwością pokonał boksera Marcina Najmana.

Kolejna ciekawa walka miała miejsce wtedy, gdy Robert Burneika rozprawił się z Dawidem Ozdobą, nie dając większych szans rywalowi. Czy jednak jest w stanie pokonać Popka Monstera – zdania są podzielone. Na pewno warto zaopatrzyć się w bilety na KSW 39, gdyż karta walk jest znakomita, a fajni Popka i Burneika szybko wykupują ostatnie bilety.

Popek Burneika Bilety KSW 39

Jest sprawą jasną, że walka Popek Burneika na KSW 39 przejdzie do historii(bilety KSW 39). Niezależnie od tego jak ostatecznie zakończy się ta walka, fani Popka Monstera i Roberta Burneiki będą wspierać ich na trybunach i przed telewizorami. Do zobaczenia na KSW 39 Colosseum w Warszawie 27 maja 2017 na Walce Popka i Burneiki!


Popek Burneika Bilety KSW 39

KSW 39 Bilety | KSW Warszawa Bilety 2017

Prawdziwy hit! Już 27 maja odbędzie się KSW 39, a w niej wielkie gwiazdy światego formatu. To będzie największa gala MMA w Europie. Po raz pierwszy odbędzie się ona na największym obiekcie sportowym w Polsce, czyli na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Na KSW 39 nie zabraknie wielkich pojedynków! Bilety na to wydarzenie rozchodzą się bardzo szybko, sprawdź dostępność: (Bilety KSW 39 Warszawa).

KSW 39 bilety

PGE Narodowy w Warszawie to największa arena sportowa w Polsce i nasza wizytówka w Europie. Na stadionie odbywają się najważniejsze mecze polskiej reprezentacji w piłce nożnej oraz koncerty gwiazd światowej muzyki. Teraz przyszła pora na to, aby przed 60-tysięczną publicznością po raz pierwszy wystąpili zawodnicy MMA.


BILETY KSW 39 Warszawa 2017

KSW 39 Colosseum rozpocznie się od walk mniej popularnych zawodników. Jednak wraz z ubiegiem czasu na arenie zobaczymy walkę Fernando Rodrigues Jr – Marcin Różalski. Wszyscy będą oczywiście czekać na walkę wieczoru, w której zaprezentują się: Mamed Khalidov oraz mistrz KSW w kategorii półśredniej – Borys Mańkowski!

W odmianie żeńskiej zobaczymy natomiast walkę Ariane Lipski z Dianą Belbita. Podczas KSW 39 Colosseum zawalczy także zawodnik wagi ciężkiej Michał „Masakra” Kita oraz Karol Bedorf. Kolejne zestawienie to Marcin Wrzosek, który bronić będzie tytułu mistrza w wadze piórkowej w pojedynku z Kleberem Koike Erbst. Kolejnym niewątpliwym hitem będą walki Popek Monster – Robert Burneika oraz walka Mariusza Pudzianowskiego.

KSW 39 Bilety Colosseum w Warszawie 2017

Już w tym momencie można ogłosić, że rekord sprzedaży na wydarzenia MMA został pobity! KSW 39 (bilety) będzie największym tego typu wydarzeniem w Europie. Sprawdź już teraz dostępność biletów na KSW 39, ponieważ już wkrótce może ich zabraknąć. Do zobaczenia na KSW 39 Colosseum w Warszawie 27 maja 2017.


BILETY KSW 39 Warszawa 2017

Bilety na mecz Polska Rumunia 2017 Warszawa

Mecz Polska Rumunia odbędzie się 10 czerwca 2017 roku. Będzie to kolejny mecz Reprezentacji Polski w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2018. Mecze Reprezentacji Polski w sezonie 2016/2017 cieszą się niesamowitą popularnością. To ogromne emocje i arcyciekawe wydarzenia nie tylko dla wszystkich Polaków. Po pierwszych sukcesach czekamy na kolejne mecze Polaków w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2018. Sprawdź dostępność biletów.

Kalendarz eliminacji do Mistrzostw Świata 2018:

  • Kazachstan – Polska – 4.09.2016
  • Polska – Dania – 8.10.2016
  • Polska – Armenia – 11.10.2016
  • Rumunia – Polska – 11.11.2016
  • Czarnogóra – Polska – 26.03.2017
  • Polska – Rumunia – 10.06.2017
  • Dania – Polska – 1.09.2017
  • Polska – Kazachstan – 4.09.2017
  • Armenia – Polska – 5.10.2017
  • Polska – Czarnogóra – 8.10.2017


BILETY na mecz POLSKA RUMUNIA