Bilety na Red Hot Chilli Peppers 2017 (Kraków)

Gdy w 1983 Anthony Kiedis, Hillel Slovak, Jack Irons i Michael „Flea” Balzary występowali w klubie Rhytm Lounge dla zaledwie kilkudziesięciu osób nie spodziewali się że staną się w krótkim czasie najgorętszym kalifornijskim zespołem.

I chociaż z oryginalnego składu obecnie pozostał tylko Kiedis i Flea to temperatura muzyki nie spadła. Zespół Red Hot Chilli Peppers wystąpi już 25 lipca na Stadionie Cracovii (sprawdź dostępność biletów).

Red Hot Chilli Peppers Bilety 2017

Zespół gra bardzo zróżnicowaną muzykę od funku i ska, po rocka i punk rocka a poza tradycyjnym wokalem w wielu utworach można usłyszeć rap. A najpopularniejsze utwory zespołu RHCP takie jak Californication, Otherside czy Can’t Stop stały się hymnami młodego pokolenia

Nie tylko ze względu na poruszane tematy, mądre przesłania niejednokrotnie będące komentarzem aktualnej sytuacji politycznej i społecznej, ale też a może przede wszystkim, świetnej muzyki i wielu improwizacji. To właśnie improwizacje muzyczne od których aż kipi w muzyce Red Hotów stały się dla nich kluczem do sukcesu i zjednały im miliony fanów na całym świecie.

Bilety na Red Hot Chilli Peppers 2017 w Krakowie

Europejska część trasy koncertowej RHCP wyprzedaje się bardzo szybko, dlatego nie czekaj i już dziś zobacz na żywo siedmiokrotnych zdobywców Grammy, którzy przyjadą w środku lata przywożąc ze sobą kawałek Kalifornii. Ostatnie bilety są wciąż dostępne.


BILETY na koncert Red Hot Chilli Peppers 2017

Bilety na Marilyn Manson 2017 (Katowice)

21 lipca 2017 roku podczas Metal Hammer Festival będzie niesamowita okazja posłuchać a co ważniejsze zobaczyć Marilyna Mansona. Jeden z najlepszych zespołów wszechczasów zagra w Hali Spodek. Są jeszcze dostępne bilety na to wydarzenie (sprawdź dostępność biletów).

Marylin Manson 2017 Bilety

Brian Hugh Warner przyjął pesudomin Marilyn Manson jako połączenie imienia jednej z największych gwiazd kina Marilyn Monroe oraz nazwisko jednego z najsławniejszych psychopatów i seryjnych morderców Charlesa Mansona. Następnie stworzył zespół o tej samej nazwie i od tego czasu świat nie przestaje być zaskakiwany, czy to nowym hitem czy kolejną kontrowersją w wykonaniu Briana.

Był już krytykowany za urywanie głów kurczakom na scenie czy nakłanianie nastolatków do przemocy. Był obiektem zazdrości wielu mężczyzn w czasie swego małżeństwa z boską Ditą von Teese. Budzi zawiść talentem malarskim, czym zaskoczy następnym razem.

Bilety na Marilyn Manson 2017 w Katowicach

Jedno nie ulega wątpliwości, Marilyn Manson to nie tylko genialna muzyka ale też świetny performance. Bilety na koncerty w całej Europie rozchodzą się w rekordowym tempie, dlatego jeśli chcesz przeżyć najlepsze show w swoim życiu przy wtórze największych hitów zespołu takich jak Tainted Love, Rock is Dead, Sweet Dreams, Personal Jesus czy mOBSCENE to nie trać czasu i już teraz kup bilet na tę muzyczną gratkę.


BILETY na koncert Marilyn Manson 2017

Bilety na Deep Purple 2017 (Łódź)

Deep Purple – fenomenalny zespół, który kojarzy każdy koneser muzyki. Zdecydowani pionierzy hard rocka i heavy metalu. I chociaż sami członkowie często buntują się przed ścisłą klasyfikacją gatunkową to przyznać trzeba że na wielu pokoleniach muzyków odcisnęli swoje piętno. Zespół Deep Purple wystąpi już 23. maja 2017 roku w Łodzi. Zostały jeszcze ostatnie bilety, dlatego nie czekaj, rezerwuj bilety na koncert Deep Purple w Łodzi (sprawdź dostępność biletów).

Deep Purple Bilety Łódź 2017

Ci Brytyjczycy nie zwalniają tempa od 1968 roku, dlatego już dziś wykorzystaj szansę na zobaczenie legend na żywo. Zespół przez okres swojej działalności sprzedał grubo ponad 100 milionów płyt na całym świecie, a w 2016 zostali uhonorowani w prestiżowej Rock and Roll Hall of Fame.

Grający od prawie 50 lat muzycy, słyną z zapraszania do współpracy niestandardowych gości – orkiestry symfoniczne, czy inne zespoły, co sprawia że ich koncerty to jedyne w swoim rodzaju wydarzenia. A bilety wyprzedają się w tempie błyskawicy. Jednego możecie być pewni, jako, że według Księgi Rekordów Guinnessa jest to najgłośniejszy zespół świata, to możecie liczyć na świetne doświadczenie akustyczne nawet w ostatnich rzędach. Ostatnie bilety na Deep Purple Łódź 2017.


BILETY na koncert Deep Purple 2017

Powstanie Deep Purple wiąże się z osobą Chrisa Curtisa, członka zespołu The Searchers. Formowanie zespołu rozpoczęło się na jesieni 1967 roku, wtedy to Curtis zaczął wysyłać telegramy do znajdującego się w Hamburgu Ritchiego Blackmore’a.

Bilety na Deep Purple 2017 (Katowice)

Są takie zespoły których nikomu przedstawiać nie trzeba, Deep Purple, bo o nich mowa to jedni z pionierów hard rocka i heavy metalu. I chociaż sami członkowie często buntują się przed ścisłą klasyfikacją gatunkową to przyznać trzeba że na wielu pokoleniach muzyków odcisnęli swoje piętno. Najgłośniejszy zespół świata, wystąpi już 24ego maja 2017 roku w Katowicach. Zostały jeszcze ostatnie bilety, dlatego nie czekaj, rezerwuj (sprawdź dostępność biletów).

Deep Purple Bilety Katowice 2017

Ci Brytyjczycy nie zwalniają tempa od 1968 roku, dlatego już dziś wykorzystaj szansę na zobaczenie legend na żywo. Zespół przez okres swojej działalności sprzedał grubo ponad 100 milionów płyt na całym świecie, a w 2016 zostali uhonorowani w prestiżowej Rock and Roll Hall of Fame.

Grający od prawie 50 lat muzycy, słyną z zapraszania do współpracy niestandardowych gości – orkiestry symfoniczne, czy inne zespoły, co sprawia że ich koncerty to jedyne w swoim rodzaju wydarzenia. A bilety wyprzedają się w tempie błyskawicy. Jednego możecie być pewni, jako, że według Księgi Rekordów Guinnessa jest to najgłośniejszy zespół świata, to możecie liczyć na świetne doświadczenie akustyczne nawet w ostatnich rzędach. Ostatnie bilety na Deep Purple Katowice 2017.


BILETY na koncert Deep Purple 2017

Bilety na System of a Down 2017 (Kraków)

Już w czerwcu rozpoczyna się europejska trasa Systemu. Jedyny w swoim rodzaju zespół grający muzykę Soil (nawiązanie do wcześniejszej nazwy zespołu) zwita do Polski już 17 czerwca 2017. Jest to nie lada gratka dla fanów, którzy 2 lata czekali na powrót SOAD do koncertowania (sprawdź dostępność biletów).

System of Down - bilety 2017

Kalifornijczycy o ormiańskich korzeniach tworzą muzykę jedyną w swoim rodzaju, stojącą na pograniczu metalu i rocka niejednokrotnie czerpiąc inspirację z ludowych melodii.

Panowie grają razem od 1994 roku, z krótka przerwą w latach 2006 – 2010 i trzeba przyznać że w krótkim czasie zdobyli rzeszę wiernych fanów, którzy konsekwentnie śledzą ich poczynania muzyczne.

Serj Tankian, Daron Malakian, Shavo Odadjian i John Dolmayan tworzą zespół który poza świetną muzyką tworzy też mądre teksty, niejednokrotnie nawiązując do problemów współczesnego świata, różnicach kulturowych i rasowych. Co w połączeniu z doskonałym przedstawieniem scenicznym jakim są koncerty System Of A Down sprawia, że czerwcowego koncertu nie wolno Wam ominąć.


BILETY na koncert System of Down 2017

Dyskografia:

 • System of a Down (30 czerwca 1998)
 • Toxicity (4 września 2001)
 • Steal This Album! (26 listopada 2002)
 • Mezmerize (17 maja 2005)
 • Hypnotize (22 listopada 2005)

Bilety na Aerosmith 2017 (Kraków)

Tego zespołu nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi rock’n’rolla. Sprzedali ponad 150 milionów albumów na całym świecie, a ilość nagród jakie otrzymali podczas ostatnich 45 lat na scenie jest wprost porażająca (m. in. cztery Grammy Award).

Aerosmith, bo o nich mowa, wystąpi już 2 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie. Jest to część pożegnalnej trasy koncertowej gigantów sceny muzycznej, a bilety na cały cykl koncertów rozchodzą się w tempie błyskawicy (sprawdź dostępność biletów).

Bilety na Aerosmith 2017 (Kraków)

Panowie grają razem od ponad czterech dekad, stali się wzorem dla wielu pokoleń muzyków. Dlatego podczas ostatniej trasy koncertowej nie może zabraknąć w Tauron Arenie żadnego fana rock’n’rolla.

Czerwcowy koncert jest to jednym z tych koncertów, których w 2017 roku bezsprzecznie nie wolno ominąć. Dlatego już teraz zapisz datę 2 czerwca w kalendarzu i kup bilet, póki jeszcze ostatnie sztuki są dostępne.

Zobacz na żywo członków legendarnej grupy: Stevena Tylera, Joe’a Perry’ego, Joey’a Kramera, Toma Hamiltona i Brada Whitforda zanim bezpowrotnie powiedzą Aero-Vederci Baby!
Zespół Aerosmith zakończył już serię koncertów w Ameryce Południowej (wszystkie wyprzedane). Europejska trasa zespołu zahaczy o największe festiwale (Sweden Rock, Hellfest, Download Festival).

Jak powiedział Steven Tayler „jesteśmy sumą naszych doświadczeń”. Doświadcz zatem ostatniego koncertu legend już w czerwcu na krakowskiej Tauron Arenie.


BILETY na koncert Aerosmith 2017

Bilety na Linkin Park 2017 (Kraków)

Linkin Park to znany amerykański zespół muzyczny, specjalizujący się w muzyce rockowej. Zespół powstał w 1996 roku w Los Angeles. W naszym kraju Linkin Park gościł już kilka razy i zagości ponownie. Dla wszystkich fanów tej ekipy mamy dobrą wiadomość. Linkin Park wystąpi w Polsce (Kraków) już 15 czerwca 2017 roku (sprawdź dostępność biletów).

Linkin Park wystąpi w Polsce w ramach Impact Festival 2017, który odbędzie się w czerwcu w krakowskiej Tauron Arenie. Linkin Park pojawi się 15 czerwca, a już 17 czerwca w ramach tej samej imprezy zaprezentuje się System of a Down.

Zespół Linkin Park jest w trakcie prac nad kolejną płytą – “The Hunting Party”. Czy na koncercie w Polsce pojawią się nowe piosenki? Niewykluczone. Jest duża szansa, że w Krakowie usłyszymy zupełnie nowe brzmienie zespołu. Na Live Nation Polska możemy przeczytać:

Linkin Park to zespół uwielbiany przez polską publiczność! Parokrotnie występował już w Polsce a jego liczba fanów ciągle rośnie. Pełne energii, fantastyczne koncerty zawsze pozostawiały niedosyt. Zespół obiecał polskim fanom, że wróci – i słowa dotrzymał!


BILETY na koncert Coldplay 2017

Albumy Linkin Park:

 • Hybrid Theory (2000)
 • Meteora (2003)
 • Minutes to Midnight (2007)
 • A Thousand Suns (2010)
 • Living Things (2012)
 • The Hunting Party (2014)

Bilety na Guns N’ Roses 2017 (Gdańsk)

Guns N’ Roses – znany na całym świecie zespół – zagra w 2017 roku duży koncert w Gdańsku. Były rozważane różne lokalizacje, jednak ostatecznie trafiło na stadion Energa Gdańsk. Cieszymy się, że tak znakomity zespół zawita do Polski. To już pewne! Guns N’ Roses wystąpi w Polsce 20 czerwca 2017 roku na stadionie Energa Gdańsk (sprawdź dostępność biletów).

Guns_n_roses Bilety 2017 Gdańsk

Guns N’ Roses to znany, amerykański zespół hardrockowy. Stworzono go w Los Angeles w 1985 roku. Oryginalny skład, w którym zespół podpisał kontrakt z wytwórnią Geffen Records w roku 1986 wyglądał następująco: Axl Rose (wokal), Slash (gitara prowadząca), Izzy Stradlin (gitara rytmiczna), Duff McKagan (gitara basowa), Steven Adler (perkusja). Guns N’ Roses wydali sześć albumów studyjnych, sprzedając ponad 100 milionów egzemplarzy na całym świecie, w tym 45 milionów w USA.

Guns N’ Roses zaprasza na swój koncert do Gdańska. Oprócz Polski, Guns N’ Roses wystąpi również w wielu innych krajach. Jednak w Polsce wystąpi w tym roku najprawdopodobniej tylko raz i będzie to właśnie w Gdańsku (sprawdź bilety). Trasa koncertowa będzie przebiegać pod nazwą “Not In This Lifetime Tour”. Bilety na Guns N’ Roses sprzedają się w zastraszającym tempie. Jak widać zespół ma wielu fanów w kraju nad Wisłą. Czekamy z niecierpliwością. Z pewnością będzie to wyśmienity event.


BILETY na koncert Coldplay 2017

Płyty Guns N’ Roses:

 • Chinese Democracy 2008
  1. Chinese Democracy • 2. Shackler’s Revenge • 3. Better • 4. Street of Dreams • 5. If the World • 6. There Was a Time • 7. Catcher N’ the Rye • 8. Scraped • 9. Riad N’ the Bedouins • 10. Sorry • 11. I.R.S. • 12. Madagascar • 13. This I Love • 14.
 • Prostitute The Spaghetti Incident? 1993
  1. Since I Don’t Have You • 2. New Rose • 3. Down On The Farm • 4. Human Being • 5. Raw Power • 6. Ain’t It Fun • 7. Buick Makane • 8. Hair Of The Dog • 9. Attitude • 10. Black Leather • 11. You Can’t Put Your Arms Around A Memory • 12. I Don’t Care About You • 13. Look At Your Game Girl
 • Use Your Illusion I 1991
  1. Right Next Door To Hell • 2. Dust N’ Bones • 3. Live And Let Die • 4. Don’t Cry (Original) • 5. Perfect Crime • 6. You Ain’t The First • 7. Bad Obsession • 8. Back Off Bitch • 9. Double Talkin Jive • 10. November Rain • 11. The Garden • 12. Garden Of Eden • 13. Don’t Damn Me • 14. Bad Apples • 15. Dead Horse • 16. Coma
 • Use Your Illusion II 1991
  1. Civil War • 2. 14 Years • 3. Yesterdays • 4. Knockin’ On Heaven’s Door • 5. Get In The Ring • 6. Shotgun Blues • 7. Breakdown • 8. Pretty Tied Up • 9. Locomotive • 10. So Fine • 11. Estranged • 12. You Could Be Mine • 13. Don’t Cry (Alt. Lyrics) • 14. My World
 • G N’R Lies 1988
  1. Reckless Life • 2. Nice Boys • 3. Move To The City • 4. Mama Kin • 5. Patience • 6. Used To Love Her • 7. You’re Crazy • 8. One In A Million
 • Appetite for Destruction 1987
  1. Welcome To The Jungle • 2. It’s So Easy • 3. Nightrain • 4. Out Ta Get Me • 5. Mr. Browstone • 6. Paradise City • 7. My Michelle • 8. Think About You • 9. Sweet Child O’ Mine • 10. You’re Crazy • 11. Anything Goes • 12. Rocket Queen

Bilety na Coldplay 2017 (Warszawa)

Coldplay zagra w 2017 roku kilkanaście dużych, stadionowych koncertów. Jedną z lokalizacji będzie Warszawa. Tak! Coldplay wystąpi w Polsce 18 czerwca 2017 roku na stadionie PGE Narodowy.

Coldplay – brytyjski zespół muzyczny, grający muzykę rockową, założony przez wokalistę Chrisa Martina i gitarzystę Jonny’ego Bucklanda w 1996 roku na University College London jako Pectoralz.

Coldplay zaprasza na cały cykl swoich koncertów. Oprócz Polski, Coldplay wystąpi również w wielu innych, europejskich krajach. Trasa Coldplay zatytułowana jest: A Head Full Of Dreams Tour. Coldplay zagra między innymi w następujących krajach (sprawdź bilety):

 • wtorek 6 czerwca – Olympiastadion, Monachium, NIEMCY
 • czwartek 8 czerwca – Parc Olympique Lyonnais, Lyon, FRANCJA
 • niedziela 11 czerwca – Ernst-Happel-Stadion, Wiedeń, AUSTRIA
 • środa 14 czerwca – Red Bull Arena, Lipsk, NIEMCY
 • piątek 16 czerwca – HDI Arena, Hanower, NIEMCY
 • niedziela 18 czerwca – PGE Narodowy, Warszawa, POLSKA
 • środa 21 czerwca – Koning Boudewijnstadion, Bruksela, BELGIA
 • niedziela 25 czerwca – Ullevi, Goteborg, SZWECJA
 • piątek 30 czerwca – Commerzbank-Arena, Frankfurt, NIEMCY
 • poniedziałek 3 lipca – Stadio San Siro, Mediolan, WŁOCHY
 • sobota 08 lipca – Croke Park, Dublin, IRLANDIA
 • wtorek 11 lipca – Principality Stadium, Cardiff, WIELKA BRYTANIA
 • sobota 15 lipca – Stade de France, Paryż, FRANCJA


BILETY na koncert Coldplay 2017